Неділя, 29 Вересня, 2024

“Олександрія” здобула розгромну перемогу над “Металістом 1925” у заключному матчі перед зимовою перервою

У ЦЕНТРІ УВАГИ

У матчі 17-го туру української Прем’єр-ліги “Олександрія” в більшості розтрощила “Металіст 1925” з рахунком 3:0. Гра, яка відбулася на стадіоні “Лівий Берег” у Київській області, завершилася мажорним успіхом для команди Руслана Ротаня.

Усі три голи були забиті у другому таймі. Данило Скорко вивів “Олександрію” вперед на 64-й хвилині. Сприятливу ситуацію для гостей створив вилучення гравця “Металіста 1925” Максима Жичикова, який отримав другу жовту картку на 71-й хвилині.

Родіон Плакса використав чисельну перевагу і оформив дубль, забивши голи на 75-й і 83-й хвилинах.

Після цієї перемоги “Олександрія” піднялася на 11-те місце в турнірній таблиці УПЛ з 16 очками. З “Металістом 1925” справа йде гірше – п’ята поразка поспіль привела команду на 13-ту позицію з 15 балами.

Обидві команди завершили першу частину чемпіонату, і гравці розпочнуть зимовий період відпочинку. Після паузи, яка триватиме до 24 лютого, “Олександрія” зіграє з “Шахтарем”, а “Металіст 1925” зустрінеться із “Динамо” в рамках 18-го туру УПЛ.