Понеділок, 30 Вересня, 2024

Руслан Малиновський зачарував Італію: дебютний гол та вражаючий постріл у матчі проти ‘Фрозіноне’”

У ЦЕНТРІ УВАГИ

Український футбольний талант, Руслан Малиновський, став героєм матчу Серії А, в якому його команда, “Дженоа”, зустрічалася з “Фрозіноне”. Захисник вразив вболівальників не лише своїм дебютним голом за генуезький клуб, але й неймовірним пострілом у “дев’ятку”.

На 38-й хвилині зустрічі, при рахунку 1:0 на користь “Фрозіноне”, 30-річний Малиновський влаштував справжнє шоу на полі. Завдяки влучному ударові з далекої дистанції, він відправив м’яч у верхній правий кут воріт, врятувавши свою команду від тимчасової поразки.

Цей гол став не лише визначним моментом для Малиновського, але й дозволив “Дженоа” піти на перерву за рівного рахунку. Для українця цей гол є першим в складі “Дженоа”, куди його орендували літом від французького “Марселя” з правом викупу.

Від моменту переходу до “Дженоа” Малиновський вже встиг вразити вражаючими виступами в 11 матчах різних турнірів, в яких відзначився двома результативними передачами.

Гра триває, і вже зараз український футбольний талант зачаровує Італію своїми неймовірними навичками та вражаючими досягненнями в складі нового клубу.