Неділя, 12 Травня, 2024

Манчестер Сіті ставить перед собою новий рекорд у боротьбі з Челсі в Кубку Англії

У ЦЕНТРІ УВАГИ

У цю суботу, 20 квітня, о 19:15 Манчестер Сіті зіграє з Челсі у півфіналі Кубка Англії, завдяки чому клуб має шанс встановити новий рекорд. Цей матч визначатиме не лише участь у фіналі, але й статус клубу в історії.

Манчестер Сіті мріяв про безпрецедентну чотириразову перемогу, проте їхня надія розбилася на дні тижня, коли вони поступилися Реалу у серії пенальті на чвертьфіналі Ліги чемпіонів. Незважаючи на це розчарування, їхня гра принесла нічию 1:1 після 90 хвилин, що має велике значення для клубу.

Завдяки цьому результату команда під керівництвом Пепа Гвардіоли встановила новий рекорд для Манчестер Сіті – найбільш тривала серія безпрограшних матчів у домашніх іграх у всіх змаганнях, досягнувши 42 матчі. Хоча можливість побити цей рекорд з’явиться лише на наступному матчі Прем’єр-ліги проти Вулвергемптона 4 травня, інший великий рекорд може бути встановлено вже цими вихідними.

Якщо Манчестер Сіті здолає Челсі Маурісіо Почеттіно на Вемблі, вони встановлять новий клубний рекорд – найбільш тривала серія безпрограшних матчів у всіх змаганнях (включаючи домашні і гостьові ігри). Ця серія, яка налічує 29 матчів, перевищить попередній рекорд у 28 ігор, встановлений самим Гвардіолою під час його другого сезону в клубі в період з квітня по грудень 2017 року.

Остання зустріч Манчестер Сіті з Челсі є позитивним сигналом для клубу у боротьбі за Кубок Англії. Зараз Манчестер Сіті не зазнав поразок у восьми останніх зустрічах з “синіми” у всіх турнірах, здобувши шість перемог і дві нічиї.